PREMIUM
KONUTLAR, HOME-OFİSLER & DÜKKANLAR

Yüksek yapı kalitesi, sıradışı mimari yaklaşımı, teknolojisi ve premium yaşam tarzıyla ev-ofis katları ve dükkanlar zirvede yer almak isteyenleri bekliyor...

Karma Yaşam Projesi

Karma Yaşam Projesi...

Toplam 287 konuttan oluşan, daire kullanımlarının 1+1, 2+1 ve 3+1 olmak üzere değiştiği, her metrekaresiyle işlevsel plan tipleri sunan Meydan Halkalı, farklı ihtiyaçlara yönelik etkili yaşam alanları ile günümüz yaşantısının modern yansıması olarak yükseliyor.

Premium Home-Ofisler

Premium Home-Ofisler

Gökyüzünün sonsuzluğuyla denizin mavisinin buluştuğu eşsiz bir manzaraya karşı çalışmak... Yüksek yapı kalitesi, sıradışı mimari yaklaşımı, teknolojisi ve premium yaşam tarzıyla ev-ofis katları zirvede yer almak isteyen sizleri bekliyor...

MEYDAN HALKALI, GÜLTAŞ İNŞAAT, GÜL İNŞAAT

MEYDAN ÇARŞI; Yüzbinlere hitap eden eşsiz cadde cepheli dükkanları ile kapalı bir kutu olmaktan çıkıp bulunduğu bölgenin çehresini değiştirecek. 7’den 77’ye her yaşa ve bütçeye hitap edecek vitrinleri ile Halkalı’nın en değerli çekim alanı haline geliyor.

MEYDAN ÇARŞI PREMIUM MAĞAZALAR

MEYDAN ÇARŞI PREMIUM DÜKKANLAR

Meydan Halkalı Projesi; oluşturduğu enerjinin size yansıması için, MEYDAN ÇARŞI'da bulunan 56 premium dükkanı ile eşsiz yatırım imkanı sunuyor.