Background Image

HAKKIMIZDA

MEYDAN HALKALI

Bugüne kadar tamamlamış olduğu projelerin toplam inşaat alanı 1 milyon metrekarenin üzerinde olan Gültaş Şirketler Grubu'nun yeni premium yaşam projesi "Meydan Halkalı", GÜL İNŞAAT felsefesi ile Halkalı meydanda hayat buluyor.
 • DEĞERLERİMİZ

  İmzamızı taşıyan tüm projelerimiz ve attığımız her adımda ilk önceliğimiz “insan”. İnsanı merkezine koyan felsefesi ile GÜLTAŞ, güvenli yapıları estetik çözümlerle bir araya getiriyor. Yenilikleri sürekli takip ederek, müşteri odaklı hizmet anlayışını geliştiriyor ve yeniliyor. Zamanın gerisinde kalmayan projeler üreterek müşterilerini daima ileriye taşıyor. Merkezine insanı koyan felsefesi yine insan için değerler üretiyor.

 • HEDEFLERİMİZ

  Kurumsal değerlerimiz ve anlayışımız çerçevesinde, en iyi hizmeti sağlayarak müşteri memnuniyetini kazanmak; alt yapı tecrübemiz ile şekillendirdiğimiz güvenli, huzurlu ve modern yaşam alanlarını hayata geçirmek ve bölge gelişimine katkı sağlamak; gelişmiş teknolojisi, kurum felsefesi ve deneyimi ile büyüttüğü sermayesini kullanarak, sektörünün lider firması olma yönünde faaliyetlerini sürdürmektir.

 • PAYLAŞIMLARIMIZ

  Ürettiğimiz değerleri müşterilerimiz adına oluşturulan değerler olarak kabul eder, paylaşım esaslı hareketederiz.

 • KALİTE POLİTİKAMIZ

  Maksimun müşteri memnuniyeti ilkesi ile, müşterilerimiz arasında kalıcı dostluklara dönüşen ilişkiler inşaa etmek, üretim, pazarlama, satış, teslim, teslim sonrası hizmetler ve verilen tüm taahhütleri yerine getirerek, müşterilerimize samimi, güvenilir, profosyonel bir hizmet sunmak, kurumsal anlayışımız ve kalite politikamızdır.

GRUP ŞİRKETLERİ

GRUP ŞİRKETLERİ

1998 yılında kurulan GÜLTAŞ, Gül İnşaat markası altıında, gayrimenkul geliştirme ve yatırım alanında faaliyet gösteren bir grup şirketidir.

GÜLTAŞ Türkiye’deki gayrimenkul sektörünün önde gelen isimlerinden olup, konut , ofis ve alışveriş merkezi projelerinin inşa ve geliştirme faaliyetirinde bulunmaktadır. Bugüne kadar tamamlamış olduğu projelerin inşaat alanı 1 milyon metrekarenin üzerinde olan GÜLTAŞ, geliştirmekte olduğu projelere ilave olarak öz sermayesinde bulunan geniş bir portföye de sahipdir.

GÜLTAŞ İNŞAAT'ın yüklenici olarak üstlendiği projeler arasında ROSE MARINE, LOCA İSTANBUL, SKYPORT, OTOPORT, PERLA VISTA, GÖKTÜRK SUITES, İNCİRLİ KONAKLARI, KAVAKLI KONAKLARI, BÜYÜKÇEKMECE KONAKLARI, LİMAN PARK, GÜLPARK YAŞAM, FLORYA GÜLTAŞ EVLERİ bunlardan bazılarıdır.

REFERANSLARIMIZ

MEYDAN HALKALI MEYDAN HALKALI
LİMAN PARK LİMAN PARK
GÜLPARK YAŞAM GÜLPARK YAŞAM
FLORYA GÜLTAŞ EVLERİ FLORYA GÜLTAŞ EVLERİ
ROSE MARİNE ROSE MARİNE
LOCA İSTANBUL LOCA İSTANBUL
SKYPORT SKYPORT
OTOPORT OTOPORT
PERLA VISTA PERLA VISTA
GÖKTÜRK SUITES GÖKTÜRK SUITES
İNCİRLİ KONAKLARI İNCİRLİ KONAKLARI
KAVAKLI KONAKLARI KAVAKLI KONAKLARI
İŞ BATI İŞ BATI

GÜLTAŞ İNŞAAT GRUP ŞİRKETLERİ


 

Daha fazla bilgi almak için web sitemizi ziyaret edin.

Zİyaret et!